Okna i drzwi z aluminium

Powszechnie znane zalety aluminium, jako surowca, czynią z niego chętnie wykorzystywany materiał w stolarce budowlanej. Odpowiednio przygotowane profile aluminiowe stanowią łatwy w obróbce, a przy tym bezpieczny dla środowiska materiał. Dzięki połączeniu aluminium i tworzywa sztucznego (przegrody i pianki termoizolacyjne) oraz zwiększaniu szerokości stosowanych profili (obecnie ramy i skrzydła mają szerokośc od 50 do 102 mm), takie prodykty jak drzwi, okna czy ścianki działowe charakteryzują się coraz niższymi wartościami współczynnika przenikania ciepła.

Osobnym tematem wydają się być wszelkiego rodzaju systemy przesuwne i podnoszono - przesuwne drzwi, rozwiązania doskonale spisujące się w ogrodach zimowych, wyjściach tarasowych czy balkonowych. Szerokość ram i skrzydeł często przekracza 200 mm, stosuje się szyby o zdecydowanie większym pakiecie, a wszystko to w połączeniu z niezbędnymi akcesoriami systemowymi (przekładki termiczne, dodatkowe uszczelki itp.) tworzy szczelną ochronnę przed warunkami zewnętrznymi.

Walory estetyczne zapewnia między innymi fakt, że oczyszczone i odtłuszczone profile aluminiowe poddaje się obróbce, polegającej na nałożeniu określonej warstwy lakieru. W tym celu wykorzystuje się tzw. malowanie elektrostatyczne proszkowe. Niezwykle szeroka paleta kolorów wielu producentów sprawia, że jedynym ograniczeniem w spełnieniu Państwa marzeń, pozostaje tylko wyobraźnia.

Staranny tok produkcji, fachowa wiedza i indywidualne podejście do każdej realizacji powodują, że jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szeroką gamę produktów aluminiowych oraz sprawić, że pojęcia typu drzwi czy okna nabierają nowego lepszego znaczenia.

Okna i drzwi aluminiowe firmy CW Alubau s.c oznaczają dla Państwa komfort i bezpieczeństwo w eleganckim wydaniu.

Zielona 6 

42-793 Jeżowa/Ciasna

+48 34 373 61 71

+48 668 142 323

info.cwalubau@wp.pl